Steam Değeri 10 Dolar Olan The Sims 4 Ek Paketi Bedava Oldu

Oyun dünyasının rakipsiz yaşam simülasyonu The Sims’i The Sims yapan şeyler malumunuz olduğu üzere ek paketler. Oyun içeriğini hayli zenginleştiren, normal fiyatları cep yakan ek paketlerden biri ise Steam’de tamamen ücretsiz oldu!

The Sims 4 artık oynaması tamamen ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor.

Yılların eskitemediği serinin son oyunu The Sims 4 çıktığı tüm platformlarda oynaması tamamen ücretsiz olarak oyuncularla buluşsa da buna ana oyuna pek çok yeni eşya ve içerik ekleyerek yapımın çehresini değiştiren ek paketler dahil değil. Ek paketlerin fiyatlarıyla cep yaktığını da söylemek gerek.

The Sims 4’ün Romantic Garden Stuff paketi Steam’de ücretsiz oldu!

Normal fiyatı 10 dolar, yani yaklaşık 290 TL olan ek paket bir süre için tamamen ücretsiz olarak edinilebiliyor. Zaten ücretsiz olan The Sims 4’ü kütüphanenize eklediyseniz Romantic Garden Stuff paketine de sahip olarak oyun içeriğinizi çeşitlendirebilirsiniz.

Peki Romantic Garden Stuff ek paketi ile bizleri neler bekliyor?

Sim’lerimize birbirinden romantik bahçeler kurma imkanı veren ek paket sayesinde göz alıcı bahçe mobilyaları ve aksesuarlarının yanında ayrıca romantik yeni eşyalar ve kıyafetler de oyuna ekleniyor. Viktorya döneminin hoş bahçeleri arasında gezinirken ayrıca dilek kuyusuna para atarak karakterinizin en büyük dileğinin sonunda neler olacağını öğrenmek gibi enteresan aktiviteler de yapabilirsiniz.

Peki The Sims 4 Romantic Garden Stuff’a nasıl sahip olacağız?

Steam’e giriş yaptıktan sonra arama kısmına ek paketin adını yazarak ilgili sayfaya gidin. Bu kısmın biraz altında yer alan ‘Hesaba Ekle’ butonuna tıklayarak ek paketi kolayca kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Ek pakete tamamen ücretsiz sahip olmak için son tarih ise 9 Ocak saat 21:00.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir