Samsung, Galaxy S23 FE modelinde nostalji rengine yer verecek

Samsung’un yeni telefonu Galaxy S23 FE hakkında duyumlar almaya devam ediyoruz. Bu duyumlar sayesinde telefonun birçok özelliği ve tasarım detayı şimdiden ortaya çıktı. Çin’de bulunan telekomünikasyon ekipmanları sertifikasyon kurumu TENAA, bu telefonla ilgili bazı önemli bilgileri ve gerçek yaşam fotoğraflarını paylaştı. Aynı zaman diliminde başka bir güvenilir kaynak, telefonun resmi renk seçeneklerini de açıkladı.

Gelelim bu renklere; duyumcu hesaplarından edinilen bilgilere göre, Samsung Galaxy S23 FE, dört farklı renkte karşımıza çıkacak: Grafit, Beyaz, Yeşilimsi Sarı ve Mor. Samsung’un birçok modeli bu renklerde bulunsa da, Mor renk oldukça dikkat çekiyor.

Samsung, Galaxy S23 FE modelinde nostalji rengine yer verecek

Mor renk kodu, daha önce Galaxy S9 modelinde kullanılan Lilac Mor ile aynı. Eğer telefonun gerçekteki rengi bu ise, bu renk Samsung’da beş yıl aradan sonra yeniden kullanılacak. Samsung’un şu anki moru daha solukken, Galaxy S9’daki mor renk kırmızımsı bir parlaklığa sahipti. Edinilen bilgilere göre bu renk, Galaxy S23 FE için öne çıkan renk olabilir.

Telefonun teknik özelliklerine gelirsek, TENAA’nın paylaştığı bilgilere göre telefon, 6.3 inçlik FHD+ bir ekrana sahip olacak. Yonga seti olarak Snapdragon 8 Gen 1 veya bölgeye göre Exynos 2200 kullanılacak. Kamera tarafında ise 50MP + 8MP + 12MP üçlü kamera sistemi bulunacak. Ön kameranın çözünürlüğü ise 10MP olacak. Cihazın enerjisini 4,370mAh kapasiteli bir pil verecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x